Animacje reklamowe budują pozytywny wizerunek

Najlepsze informacje prosto z sieci

Animacje reklamowe budują pozytywny wizerunek

 

Wykorzystywanie animacji do tej pory większości kojarzy się jedynie z filmami dla dzieci. Wszak większość takich filmów to przede wszystkim bajki animowane. Animacje coraz częściej wykorzystuje się w reklamie i marketingu. Reklamy telewizyjne coraz częściej oparte są na komputerowych animacjach. Ten rodzaj przekazu stosowany jest głównie przez firmy oferujące swoje produkty dzieciom.

Zamówienie animacji w studiu graficznym

animacja - łódźZrobienie klasycznego filmu reklamowego jest dosyć łatwe, więc i odbiór tego rodzaju reklamy jest raczej prosty i bez większego zaskoczenia. Animacje reklamowe to u Nas wciąż nowość, chociaż reklamy w takiej postaci pojawiają się od kilku lat. Jeśli chcemy zareklamować się w telewizji bądź w internecie za pomocą filmu to niech to będzie animacja – Łódź, która będzie zapierać dech w piersiach. Do stworzenia animacji nie potrzeba aktorów i można w niej przekazać dosłownie wszystko. A przecież inwencja twórcza agencji reklamowych i studiów graficznych, które tworzą animacje jest niczym nie ograniczona. Jest to oryginalny i nowoczesny sposób na film reklamowy. A nowoczesny marketing odchodzi od reklam telewizyjnych a przenosi się do internetu. Reklamy pojawiają się w serwisach video czy nawet w grach, więc muszą skutecznie zwracać na siebie uwagę i przyciągać oglądających, żeby nie zostać za szybko wyłączonymi. Na pewno stworzenie takiej animacji to świetny ruch marketingowy i doskonała decyzja biznesowa.

Ciekawie wyreżyserowane i stworzone animacje są dzisiaj przyszłością reklamy video. Tym bardziej, że nowoczesne kanały prezentowania takich filmów wymagają tego, żeby były one coraz ciekawsze. Możliwości są ogromne, a ogranicza je tylko ludzka wyobraźnia. Na pewno film animowany przyciągnie uwagę nie tylko dzieci ale i dorosłych.