Gratisy dla klientów i ciekawy gadżet dla firmy?

Najlepsze informacje prosto z sieci

Gratisy dla klientów i ciekawy gadżet dla firmy?

Profesjonalne drukarnie oferują stałym klientom, takim, jak firmy korzystające z ich usług, coraz bardziej rozszerzony asortyment. I tak, jak dobrej jakości druk ulotek czy banerów reklamowych na wszelkiego rodzaju podłożach jest już od dawna standardem oferowanym przez wszystkie drukarnie, tak te najnowocześniejsze i zorientowane na wyjątkowe potrzeby swoich klientów przygotowują coraz większy wachlarz dodatkowych usług.

Jedną z popularniejszych ciekawostek zyskujących dużą popularność w zimniejszym sezonie są polary reklamowe: nie tylko praktyczne, ale też skutecznie „przekazujące dalej” dyskretną reklamę firmy. Innym elementem odzieżowym, który może z powodzeniem pełnić rolę praktyczną i reklamową, są koszulki firmowe. Składając zamówienie na nadruk na t-shirtach, można przekazać drukarni zaprojektowany przez siebie wzór zawierający logo i/lub dane firmy, a także zamówić specjalne, firmowe metki na ubrania.
Nie tylko odzież jest dobrym sposobem na reklamę własnego przedsiębiorstwa. Ciekawym , okazjonalnym prezentem dla klientów mogą się okazać kalendarze wieloplanszowe. Tutaj również forma w dużej mierze zależy od zamawiającego: po wskazaniu pożądanego formatu, w wybranym szablonie kalendarza można umieścić własne zdjęcia, hasła promocyjne i logotypy.
Promowanie własnej firmy poprzez ciekawe gadżety nie jest już nowym pomysłem, ale najlepsze drukarnie i poligraficzne punkty usługowe stale dbają o to, aby oferować swoim zleceniodawcom jak najszerszy wachlarz możliwości.

Teraz nasze materiały reklamowe mogą towarzyszyć konsumentom w każdej dziedzinie życia, a w dodatku być praktyczne i nie narzucać się poprzez przesadnie reklamową formę – wszystko zależy od naszej fantazji.