Gustowny salon z oświetleniem w stylu glamour

Najlepsze informacje prosto z sieci

Gustowny salon z oświetleniem w stylu glamour

 

Elegancki pokój dzienny to kwintesencja dobrego smaku, a efekt wikwintności można łatwo osiągnąć, wypełniając miejsce określonymi przedmiotami i dodatkami. Ozdobne lustro, połyskujaca komoda, ława lub sekretarzyk na lwich nóżkach – najlepiej pomogą dodać aranżacji sznytu oraz stworzyć pożądany – szykowny charaker.

Żyrandole w stylu glamour – idealny wykwintny dodatek

Pokójżyrandol w stylu glamour dzienny jest przeznaczony głównie do przyjmowania gości, dlatego powinien wyróżniać się na tle pozostałych miejsc, prezentując odświętny, wizytowy styl. Jak twierdzą znawcy – dla salonu najlepszy jest wystrój glamour, ponieważ najbardziej podkreśla wyjątkowość tego pomieszczenia. Zaletą w jego przypadku jest brak całkowitej jednolitości form czy wzorów, co oznacza, że zestawiając przedmioty, możemy wybierać wszystkie, które naszym zdaniem będą wygodne lub podobają nam się najbardziej, zasadą zaś – wyłącznie ogólne wrażenie blichtru, a te dają zazwyczaj błyszczące precjoza oraz odpowiednie oświetlenie. Specjalne kinkiety, a przede wszystkim żyrandol w stylu glamour – fundują pomieszczeniu najwięcej elegancji, blasku i lśnienia. Szczególnie oryginalny kryształowy zwis nie tylko rozjaśni dane miejsce, ale wielością oszlifowanych dodatków rozpraszy światło na wiele różnych stron. Okazałe żyrandole glamour prezentują się znakomicie zarówno w nocy, jak i w porze dnia. Połyskując wytwornie nawiązują swym wyglądem do minionych epok oraz arystokratycznych salonów.

Wybierając styl do pokoju dziennego – dobrze zdecydować się na szykowny glamour. Ten wystrój sprawi, że salon będzie wyglądał nie tylko bardzo gustownie, lecz także odpowiednio do swojego przeznaczenia. W aranżacji najlepiej posłużyć się eleganckim oświetleniem, które spełni swoją użyteczną funkcję oraz najlepiej nada pomieszczeniu wykwintny i nietuzinkowy charakter.