Jak wygląda zabieg makijażu permanentnego?

Najlepsze informacje prosto z sieci

Jak wygląda zabieg makijażu permanentnego?

Od dawna marzyłam o idealnej kresce na mojej powiece. Kocie oko to coś, co podobało mi się już od najmłodszych lat. Początkowo podglądałam, w jaki sposób moja mama wykonuje makijaż i podkradałam jej kosmetyki, aby móc na własnej skórze spróbować makijażu. Niestety, początkowo skutek był marny, ale z czasem zaczęłam się uczyć wykonywania perfekcyjnego makijażu.

Makijaż permanentny – tanio i profesjonalnie!

zabieg makijażu permanentnego - krakówWraz z pojawianiem się dwójki z przodu mojego wieku osiągnęłam perfekcję i efekt taki, o jakim marzyłam. Przyznać jednak muszę, że wykonywanie makijażu każdego dnia sprawiało, że musiałam każdego dnia poświęcić kilkanaście, a czasem kilkadziesiąt minut na umalowanie się. Najwięcej czasu zajmowało mi wykonanie ukochanej kreski eyelinerem. W końcu obie musiały być identyczne, jak swoje odbicia lustrzane. W końcu postanowiłam, że idealnym rozwiązaniem dla mnie będzie zabieg makijażu permanentnego – Kraków jest miastem, w którym znalazłam gabinet kosmetyczny z doskonałymi opiniami na temat tego zabiegu. Kobiety wykonywały pełen makijaż permanentny, a także stawiały na pojedyncze elementy makijażu. Ja byłam jedną z kobiet z drugiej grupy. Chciałam jedynie idealnej, kruczoczarnej kreski nad powieką, która sprawi, że moje oko będzie naprawdę efektowne. Okazało się, że taki efekt mogę uzyskać za naprawdę niską cenę w kilka minut. Dodatkowo otrzymałam bon obniżający koszt kolejnych zabiegów. Stwierdziłam, że warto go wykorzystać i zdecydowałam się również na permanentny makijaż brwi.

Myślę, że postawienie na makijaż permanentny to strzał w dziesiątkę. Już teraz oszczędzam kilkanaście minut dziennie i nie muszę się martwić, że w danym dniu moja ręka bardziej drży, co sprawi, że trudniej mi będzie stworzyć na swojej powiece idealne kreski. Jestem tak zadowolona z efektów, że rozważam wykonanie jeszcze zabiegu permanentnego makijażu na moich ustach!