Kubek z nadrukiem dla każdego klienta restauracji

Najlepsze informacje prosto z sieci

Kubek z nadrukiem dla każdego klienta restauracji

 

Byłam podekscytowana faktem, że w końcu otwierałam swoją własną restaurację. Od dawna się do tego przygotowywałam i działałam rozważnie. Skupiłam się na każdym szczególe, gdyż to był klucz do sukcesu, na który zdecydowanie byłam nastawiona. Musiało mi się udać.

Rozdawanie klientom kubków z nadrukiem

kubki z nadrukiem cenaUznałam, że warto wprowadzić jakiś upominek dla klientów, którzy pierwszego dnia odwiedzą moją restaurację. Dzięki temu chciałam ich zachęcić, żeby do mnie wracali. Poczęstunek odpadał, bo było to zbyt banalne rozwiązanie, które wprowadzało większość restauratorów. Ja chciałam być oryginalna i zamówić kubki z nadrukiem cena takich kubków w firmie, którą znałam nie była wysoka, dlatego bez problemu mogłam pozwolić sobie na wydatek tego rzędu. Na kubku miał być nadruk z logo i nazwą mojej restauracji. Z drugiej zaś strony postanowiłam umieścić jakiś śmieszny wierszyk związany z jedzeniem. Trochę czasu nad projektem nadruku na kubek poświęciłam, ale udało mi się osiągnąć cel. Zamówiłam dwieście kubków z nadrukiem, gdyż nie miałam pojęcia ilu gości mnie odwiedzi w dniu otwarcia restauracji. Zresztą takie kubki w późniejszym czasie na pewno się przydadzą. Każdy kubek z nadrukiem zapakowany był w osobny kartonik i w takiej formie otrzymywali je klienci wraz z rachunkiem za jedzenie. Wielu to mocno zaskoczyło, bo nie spodziewał się nikt prezentu. Akcja ta była udana, bo pojawiało się u mnie wielu klientów każdego dnia. Oferowałam smaczne potrawy i każdy to docenił.

Spełniłam swoje marzenie o własnej restauracji i interes udało mi się utrzymać. Świetnie zarządzałam i znałam się na jedzeniu. Klienci szybko mi zaufali, ponieważ używałam tylko świeżych produktów i dbałam o ich jakość. Wiedziałam, że w taki sposób właśnie zyskam uznanie.