Miękkie i chłonne ręczniki Katrin

Najlepsze informacje prosto z sieci

Miękkie i chłonne ręczniki Katrin

 

Do łazienek ogólnodostępnych warto pomyśleć o wysokiej jakości dozownikach na papier, podajnikach na ręczniki papierowe, dozownikach do higienicznego mydła do mycia rąk. Ponadto trzeba również zadbać o zapasy ręczników, mydła, papieru toaletowego do toalet. Takie detale, jak właśnie zawsze zaopatrzona łazienka w środki higieniczne, może pozytywnie wpłynąć na ogólną ocenę o firmie.

Łazienki z ręcznikami marki Katrin

ręczniki katrinDo łazienek w zakładach pracy, obiektach sportowych, w szkołach, w przychodniach w restauracjach, czy  kawiarniach doskonale sprawdzają się miedzy innymi chłonne i miękkie ręczniki Katrin. Ręczniki te są bardzo chłonne i miękkie, dzięki temu szybko osuszają dłonie. Ręczniki Katrin są powszechnie używane w publicznych, ogólnodostępnych łazienkach ze względu właśnie na wysoką jakość oraz chłonność. Chociaż w niektórych toaletach można spotkać suszarki do osuszania dłoni – to nie ma wątpliwości, że większość ludzi preferuje jednak wytarcie mokrych dłoni w odcinek ręcznika papierowego. Ponadto suszarki w takich miejscach są często zabrudzone i nie zapewniają higienicznych warunków. Warto zaważyć, że samo dokładne umycie nie gwarantuje higienicznie czystych dłoni, dopiero osuszenie rąk zapewni nam czyste ręce. Bakterie, zarazki szybko rozwijają się w wilgotnym, ciepłym środowisku, dlatego właśnie należy zadbać o stały dostęp do ręczników papierowych wszystkim pracownikom, gościom oraz klientom.

Czyste, chłonne ręczniki oraz higieniczne mydło są podstawą zachowania zdrowia oraz poczucia komfortu po skorzystaniu z ogólnodostępnych łazienek. Wraz z dozownikiem stanowią zgrany duet i zapewniają zawsze czyste i suche ręczniki papierowe, ponieważ dozownik skutecznie ochrania wkład przed wszelkimi zabrudzeniami oraz wilgocią.