Mieszanie drinków za pomocą mieszadełek

Najlepsze informacje prosto z sieci

Mieszanie drinków za pomocą mieszadełek

Muszę przyznać, że moja siostra w piękny sposób zorganizowała sobie swój nowy dom. Każde pomieszczenie zaaranżowała dokładnie tak, jak sobie to wymarzyła. I zrobiła to, na czym jej bardzo zależało, czyli stworzyła w piwnicy bar dla siebie i dla znajomych. Od kiedy udało jej się takie pomieszczenie przygotować, to dosyć regularnie odwiedzałam ją razem z naszą drugą siostrą i dwiema kuzynkami.

Drinki mieszane mieszadełkami

mieszadełka do drinkówBar wygląda pięknie, bo wygląda z jednej strony bardzo profesjonalnie, a z drugiej jest zrobiony w stylu mojej siostry, czyli dość niekonwencjonalnie. Ma już całkiem ciekawą kolekcję alkoholi oraz gadżetów barmańskich, ale zawsze, gdy ją odwiedzamy na taką posiadówkę, to staramy się coś dokupić, by jeszcze bardziej urozmaicić asortyment baru. Dlatego też bardzo się ucieszyłam, gdy przypadkiem natrafiłam w sieci na mieszadełka do drinków. Pomyślałam, że to coś fajnego, a na pewno moja siostra takich nie posiadała w swoim barze. Stwierdziłam, że kupię kilka różnych zestawów takich mieszadełek, by można ich było używać i wybierać wśród nich najładniejsze, w trakcie wspólnego spędzania czasu u siostry. Zamówiłam zestawy i wiedząc już, kiedy do mnie dotrą, umówiłam się z siostrą na spotkanie u niej. Nie mogłam się doczekać, aż pokażę jej te mieszadełka, bo wiedziałam doskonale, jak bardzo lubi ona właśnie takie drobnostki, które na pierwszy rzut oka wydają się bardzo niepozorne.

Mieszadełka naprawdę zrobiły furorę. Wszystkie od razu z nich skorzystałyśmy. Siostra zrobiła nam przepyszne drinki, a my testowałyśmy mieszadełka. Takie drobne rzeczy nadają takim spotkaniom dodatkowego kolorytu, przez co o wiele bardziej te chwile zapadają w pamięć. Już się nie możemy doczekać kolejnych takich spotkań przy drinkach.