Pomoc psychologa w Krakowie z powodu rozwodu była potrzebna

Najlepsze informacje prosto z sieci

Pomoc psychologa w Krakowie z powodu rozwodu była potrzebna

Zawsze myślałam, że żyję w bardzo stabilnym związku. Po ślubie jednak wszystko zaczęło ulegać zmianie. Mój wybranek zupełnie zmienił swoje postępowanie, a ja nie mogłam tego wytrzymać. Nie mogłam uwierzyć w to jak się zmienił. Stwierdził, że jest wolnym człowiekiem i nie ma już żadnych obowiązków.

Psycholog z Krakowa pomógł mi w problemach

psychologPewnego dnia stwierdził, że jego sensem życia są podróże i wyjechał. Długo nie mogłam w to uwierzyć. Ja chciałam mieć dzieci i poświęcać się rodzinie. Nie miałam na co czekać i wzniosłam wniosek o rozwód. Tak doradził mi mój zaufany adwokat. Jednak okazało się, że ta sytuacja bardzo odbiła się na moim samopoczuciu. Straciłam cały sens życia i czułam się samotna. W dodatku moje plany związane z dużą rodziną legły w gruzach. Szybko się zamknęłam i żyłam w wiecznym smutku. Wkrótce moja mama wysłała mnie na konsultacje psychologiczne w Krakowie. Tam bardzo dobry specjalista – psycholog Kraków powiedział, że mam wielkie problemy i trzeba będzie mnie zapisać na kilku tygodniową sesję. Nie było dla mnie innego wyjścia i musiałam na to uczęszczać. Leczenie depresji rozpoczęło się w połowie maja. Ja brałam specjalne tabletki, które zostały przepisane przez mojego lekarza. Podobno miały wpływać na moje samopoczucie. Jednak największe efekty przynosiła mi terapia grupowa. Problemy innych ludzi jakoś odwracały mnie od swoich. Nie którzy przechodzili leczenie nerwicy. Każdy miał inne powody. Najbardziej popularnymi był rozpad małżeństwa, śmierć bliskiej osoby oraz inne ciężkie sytuacje życiowe związane z ciągłym stresem.

Jednak nasi specjaliści posiadali naprawdę duże doświadczenie i zawsze udzielali nam dobrych porad. Ja również zauważałam pierwsze oznaki dobrego nastroju.