Wynajęty namiot na dzień dziecka

Najlepsze informacje prosto z sieci

Wynajęty namiot na dzień dziecka

wynajem namiotów

Moja córka od roku chodzi do przedszkola. Oczywiście na początku obawiałam się tego jak to będzie gdy zacznie tam chodzić. Jednak jak się okazało nie było wcale się czego bać. Córka bardzo szybko się zaklimatyzowała w nowym środowisku.

Wynajem namiotów był dobrym pomysłem

wynajem namiotówI uważam, że także świetnie rozwija się będąc w grupie. Przedszkole do jakiego chodzi moja córka jest naprawdę bardzo dobra. Jestem zadowolona z tego miejsca pod każdym kątem. Przede wszystkim w przedszkolu jest naprawdę dużo różnych zajęć i są one bardzo ciekawe. Na dzień dziecka w przedszkolu odbyła się naprawdę duża impreza. Było bardzo dużo atrakcji i dzieci naprawdę świetnie spędziły czas. Na tę okazję były wynajęte namioty bankietowe, które były rozstawione w pobliskim parku. Te namioty cateringowe na wynajem były dobrym pomysłem. Dla dzieci była to dodatkowa atrakcja. A także było to zabezpieczenie, że w razie niepogody nie trzeba będzie przerywać tej uroczystości. Ja wiedziałam, że jest coś takiego jak wynajem namiotów weselnych jednak nie przypuszczałam, że mogą się one sprawdzić w taki sposób. Ten wynajem namiotów był podobno pomysłem jednego z rodziców. Jednak dyrektorka przedszkola musiała się zgodzić na tę propozycję. U nas w mieście jest możliwy wynajem hal namiotowych jednak taka hala była by przecież za duża. Dlatego też te namioty bankietowe przyjechały z innego miasta. Podobno takie wynajem nie jest wcale drogi. Dyrektorka przedszkola była tak zadowolona z tego pomysłu, że stwierdziła że te namioty będzie już chyba wypożyczała co roku.

W końcu dzięki nim nie trzeba naprawdę przejmować się pogodą. Myślę, że taki namiot dobrze sprawdziłby się także gdyby chciało się zorganizować urodziny dziecku gdzieś w plenerze. Może byłoby to nawet tańsze niż urodziny na sali zabaw właśnie.

Więcej na http://plansystem.pl