Wzór moro w męskich kolekcjach

Najlepsze informacje prosto z sieci

Wzór moro w męskich kolekcjach

Moda to nie tylko damskie stylizacje. Co roku w najnowszych kolekcjach pojawiają się też ubrania dedykowane mężczyznom. A panowie wykazują coraz większe zainteresowanie trendami. W męskiej modzie pojawiają się różnego rodzaju nawiązania. Pewne wory kojarzone są jako bardziej męskie od innych, co jest szczególnie widoczne w tym sezonie. 

Najmodniejszy dres tego sezonu

męskie dresy moroNiedawno powitaliśmy z otwartymi ramionami wiosnę, a wraz z nią w sklepach pojawiły się nowe kolekcje odzieżowe, dedykowane zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Nie brakuje też nowych kolekcji dla dzieci. Na szczególną uwagę w tym roku zasługują stylizacje dla panów, które mają być bardzo męskie. Ogromnym zainteresowaniem od samego pojawienia się kolekcji w sklepach, cieszą się męskie dresy moro, które są luźnym nawiązaniem do wojskowego stylu. Dresy od jakiegoś czasu przeżywają swój renesans. W końcu są to bardzo wygodne ubrania, idealnie sprawdzające się na co dzień. Najnowsze dresy moro poszły nawet o krok dalej. Ich kroje są często bardzo nietypowe i pozwalają na noszenie chociażby samych spodni na przykład na różnego rodzaju imprezy. Do wzoru moro najlepiej pasują neutralne dodatki, najlepiej białe koszulki z krótkim rękawem lub bezrękawniki. Jak chodzi o obuwie, to mamy tu raczej dowolność. Oczywiście najlepiej, żeby było to obuwie sportowe w formie adidasów czy trampek, również najlepiej w jakiś neutralnych kolorach, żeby nie gryzły się za bardzo z wyrazistym wzorem spodni. 

Wzory moro na nowo pojawiły się w męskich kolekcjach. Panowie chętnie zawsze nosili ubrania z tym wzorem. W końcu jest on bardzo męski. Co ciekawe, ubraniem, które cieszy się w tym sezonie największym zainteresowaniem, jest dres, najlepiej, właśnie, wykonany z materiału ze wzorem moro.